Iza Szczepaniak-Wiecha

Trener, Facylitator

Mail: iszwiecha@gmail.com

Tel.: 693 802 102

IZA SZCZEPANIAK-WIECHA

Trenerka, facylitatorka procesów grupowych, dyplomowany coach. Absolwentka socjologii i pedagogiki na UJ. Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne, treningi i grupy rozwojowe oraz szkolenia dla firm i instytucji.  Specjalizuje się w szkoleniach w takich obszarach jak rozwój umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych, rozwiązywanie konfliktów, budowanie relacji i współpracy w zespole, przywództwo oparte na współpracy, profilaktyka wypalenia zawodowego i radzenia sobie ze stresem, godzenie życia zawodowego i osobistego.

Prowadziła szkolenia m.in. dla IBM, State Street, Valeo, BZWBK, ING Bank Śląski, BZWBK, Shell, PZU, ABB, Orange, Netia, Play, Wojskowej Komendy Uzupełnień, Szkoły Głównej Handlowej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Stowarzyszenia WIOSNA, Stowarzyszenia Szkoła Liderów (w ramach projektów Przywództwo kobiet, Szkoła  Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego), Stowarzyszenia Doradców Europejskich PLinEU, Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji,  Fundacji Przestrzeń Rozwoju.

Współpracuje ze Szkołą Trenerów Opartą na Empatii prowadząc wybrane szkolenia dla trenerów.

Prowadzi coaching indywidualny w zakresie life coachingu i coachingu kariery.

Katarzyna Skowrońska (Ziemba)

Professional Scrum Trainer, Facylitator, Agile Consultant

Mail: ziemba.coach@gmail.com

Tel.: 603 565 351

KATARZYNA SKOWROŃSKA (ZIEMBA)

Trener, Scrum Master, konsultant, coach i facylitator. Absolwentka kierunku Zarządzanie Jakością na PWSTE w Jarosławiu oraz International Business na University of Huddersfield.

Pracowała i prowadziła szkolenia dla największych firm z branży produkcyjnej, tłumaczeniowej, telekomunikacyjnej, lotniczej, e-commerce oraz bankowej.

Swoją karierę zawodową zaczęła już na studiach jako pracownik kontroli jakości, a niedługo potem została menadżerem jakości i zarządzała 9-osobowym zespołem. Swoje prace licencjackie poświęciła badaniu firm wprowadzających systemu zarządzania jakością takie jak TQM i Six Sigma.

Po przygodzie z produkcją zajęła się zarządzaniem projektami, a następnie obrała drogę Scrum Mastera, którą idzie do dzisiaj.

Jedna z 12 osób z tytułem Professional Scrum Trainer w Polsce, nadanym przez Scrum.org. Prowadzi szkolenia z podstaw Scruma (Professional Scrum Foundations) oraz szkolenia dla Scrum Masterów, którzy mają doświadczenie ze Scrumem (Professional Scrum Master).
W 2016 ukończyła akredytowane przez ICF Laboratorium Coachingu NOVO, po którym wybrała specjalizację Coaching Kariery i Przywództwa. Również od 2016 roku Certyfikowany Facylitator Pathways.

Kasia jest zafascynowana ludźmi. Wierzy w moc pracy zespołowej i w to, że szczęśliwi i wewnętrznie zmotywowani pracownicy, tworzą świetne produkty. Dzięki znajomości procesu grupowego z różnych perspektyw łączy w swojej pracy elementy coachingu, facylitacji i sztuki trenerskiej. Pracując z grupami lubi próbować nowych technik, bo za każdym razem dowiaduje się czegoś nowego o sobie.

Maria Kołodziejczyk

Facylitator, Trener, Konsultant, Coach

MARIA KOŁODZIEJCZYK

Absolwentka Wydziału Filozoficznego UJ (kierunek psychologia).

Współpracuje z firmą Pathways jako konsultant, trener i coach dla biznesu od 1998 roku. Realizowała projekty z zakresu rozwoju ludzi w organizacjach przygotowując programy, prowadząc szkolenia dla zespołów (m.in. przywództwo, coaching, sztuka prezentacji, komunikacja, personal impact i inne). Prowadzi także coaching indywidualny. Certyfikowany konsultant kwestionariusza Work Style Analyser. Ukończyła szkolenie Leadership Development Intensive w Seattle. Obecnie, po przeszkoleniu przy boku autora programu Johna Scherera, prowadzi szkolenia LDI w Polsce. Są to zarówno szkolenia LDI dla zespołów, jak i dla grup otwartych. Jest również trenerką dedykowaną do Programu Naturalnego Przywództwa (PNP). W 2013 ukończyła kurs facylitacji prowadzony przez Davida Tinkera z Wielkiej Brytanii. Prowadzi szkolenia także w języku angielskim.

Umiejętność pracy z grupami i pracy indywidualnej rozwijała uczestnicząc w grupach self experience prowadzonych metodą psychodramy Moreno (certyfikat asystenta psychodramy), metodą Gestalt, jak też terapii psychodynamicznej oraz w wielu krótszych warsztatowych zajęciach opartych na procesie grupowym. Jest absolwentką Schumacher College – angielskiej uczelni, która skupia osobowości ze świata nauki, pracujące nad zmianą paradygmatu naukowego i przemianami kulturowymi związanymi
z globalizacją naszej cywilizacji.

Współpracowała z organizacjami pozarządowymi takimi jak Fundacja Kobieca „Efka” oraz Małopolski Instytut Kultury, gdzie prowadziła międzynarodowy projekt „Willow Bridge”. Interesuje się tematyką różnic międzykulturowych, mniejszości oraz wykluczenia społecznego.

Klienci z ostatnich lat: AmRest, Aon Hewitt Associates, Bank Zachodni WBK, BAT, Bayer, BP Polska, Capgemini, CISCO, Citi Bank Handlowy, Coca-Cola, DHL, Elektromontaż, Empik, EnerSys, Euroclear, Górażdże, IBM, ING Bank Śląski, Inter IKEA, KBC Warta, Luxoft, Netia, Mondial Assistance, Motor Centrum, Orange, Pfizer, PKN Orlen, Sas, Siemens, Unilever Azja, Unilever Poland, Vattenfall.

Tematy szkoleń: Przywództwo, Prezentacje, Coaching, Budowanie Zespołu, Umiejętności Menedżerskie, Komunikacja, Train the Trainers, Coaching, Rozwiązywanie Konfliktów.